-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Оголошено тендер
3 368 185.00
UAH
Номер:
5f2198216d6d4cc6be7c5f4b2ce0f8e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-12-017486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 368 185.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.03.2025 20:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 368 185.00 UAH