-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2025-03-12-012950-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
2ad64146b8ee488f836c9886035b5044
Внутрішній номер закупівлі:
24693691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-12-012950-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м.Подільськ, вулиця 8-го Березня, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Михайлюк +0667678220 osvitapodilsk@gmail.com http://kotovskt.odessaedu.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2025 16:42 - 18.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2025 16:42 - 21.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
21.03.2025 00:00 - 21.03.2025 10:18
Період завантаження договору:
27.03.2025 00:00 - 06.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Бензин А-95, дизельне паливо