-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
19a9784ae5c649cbacc243d58f98064a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-12-015140-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м.Подільськ, вулиця 8-го Березня, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м.Подільськ, вулиця 8-го Березня, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.03.2025 16:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
дизельне пальне
Кількість
11360 літр
Період постачання
(не задано)
бензин А-95
Кількість
8000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH