• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерел безперебійного живлення

Завершена

161 503.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 615.03 UAH
Номер: 87c2939159c74b20a3c9fdeacf7f9f7e
Внутрішній номер закупівлі: 24692895
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-12-012158-a   
Замовник: Апарат Ради національної безпеки і оборони України
Контактна особа: Тетяна Кушнарьова +380442550820 ktv@rnbo.gov.ua http://www.rnbo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 161 503.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.03.2025 16:13 - 17.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2025 16:13 - 20.03.2025 00:00
Аукціон: 20.03.2025 13:57 - 20.03.2025 14:20
Період кваліфікації: 20.03.2025 14:20 - 25.03.2025 09:17
Період завантаження договору: 31.03.2025 00:00 - 10.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴161 503.00 Послуги з ремонту джерел безперебійного живлення