-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерел безперебійного живлення
Оголошено тендер
161 503.00
UAH
Номер:
84b8437f2cf640d8ad4807f3191c6e2a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-07-001185-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
161 503.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерел безперебійного живлення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.03.2025 09:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту джерел безперебійного живлення АРС Black-UPS 1100 (заміна акумуляторних батарей CSB 12V/7,2Ah)
Кількість
43 штука
Період постачання
(не задано)
Послуги з ремонту джерел безперебійного живлення APC Smart 1500VA (заміна акумуляторних батарей CSB 12V/9Ah)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума161 503.00 UAH