• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ланцюги 44540000-7 за ДК 021:2015 (ланцюги в бухті)

Завершена

234 885.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 174.43 UAH
Номер: 883e2a9ed0354ff7a0027eb9b23a5823
Внутрішній номер закупівлі: 24679461
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-11-013266-a   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
Контактна особа: Бабюк Олена Миколаївна 380936909603 dniprouzn@ukr.net http://www.kpuzn-dnipro.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 234 885.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.03.2025 17:10 - 16.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2025 17:10 - 19.03.2025 19:00
Аукціон: 20.03.2025 13:23 - 20.03.2025 13:46
Період кваліфікації: 20.03.2025 13:46 - 24.03.2025 16:36
Період завантаження договору: 30.03.2025 00:00 - 09.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴234 885.00 Ланцюги 44540000-7 за ДК 021:2015 (ланцюги в бухті)