• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ланцюги 44540000-7 за ДК 021:2015 (ланцюги в бухті)

Оголошено тендер

234 885.00 UAH
Номер: 9350159200aa4505aa844a36b4a7a89b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-11-016556-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
Очікувана вартість: 234 885.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ланцюги 44540000-7 за ДК 021:2015 (ланцюги в бухті)
Примітки: Ланцюги в бухті (34 шт.) за ДК 44540000-7 Ланцюги, за максимальним знаком ДК: 44540000-7 Ланцюги. Затв. протоколом від 11.03.2025 № 48.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44540000-7 Ланцюги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.03.2025 17:01
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума234 885.00 UAH