-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель антенний
Тендер Prozorro UA-2025-03-11-012474-a
Торги не відбулися
34 081.72
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 170.41 UAH
Номер:
7d70434b26444686b5b643e2b0a1b1d6
Внутрішній номер закупівлі:
24678743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-11-012474-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Шальнов Юрій Анатолійович 380487019230 VSyzochenko@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 081.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2025 16:27 - 16.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2025 16:27 - 19.03.2025 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 081.72 Кабель антенний