-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель антенний
Оголошено тендер
34 081.72
UAH
Номер:
8895427e428f4f8a9e3b8972570984c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-11-015399-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
34 081.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабель антенний
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
11.03.2025 16:14
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється відповідно до п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022 р.
-
Дата публікації:
11.03.2025 16:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума34 081.72 UAH