• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Надання послуг з розробки землевпорядної документації з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та їх топографо-геодезичного знімання для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Питома вага цінового критерію становить – 100 (сто) %. Замовником не приймається до розгляду тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення закупівлі.

Торги не відбулися

3 550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 750.00 UAH
Номер: f2ff9f46ee454ea489a108628afe205d
Внутрішній номер закупівлі: 24678577
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-11-012423-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Михайло Мондровський +380332780506 mondrovskyi.mm@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.03.2025 16:24 - 16.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2025 16:24 - 19.03.2025 00:00
Період кваліфікації: 19.03.2025 00:00 - 27.03.2025 08:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 550 000.00 Надання послуг з розробки землевпорядної документації з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та їх топографо-геодезичного знімання для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами