-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005
Тендер Prozorro UA-2025-03-11-012184-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
5d156808b041473481c6ea4e79f9bb69
Внутрішній номер закупівлі:
24678455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-11-012184-a
Замовник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипенко Ірина Григорівна +380532554719 Pylypenko0508@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2025 16:15 - 16.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2025 16:15 - 19.03.2025 00:00
Аукціон:
19.03.2025 12:21 - 19.03.2025 12:50
Період кваліфікації:
19.03.2025 12:50 - 20.03.2025 08:31
Період завантаження договору:
26.03.2025 00:00 - 05.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005