-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
60159176e4fe4d3a8725e975fa5b2f62
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-11-012735-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08564311
-
Адреса:
38718, Україна, Полтавська область, село Божківське, вул. Паркова, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.03.2025 15:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005
Кількість
80 метр кубічний
Період постачання
до 11.04.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума150 000.00 UAH