-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)
Тендер Prozorro UA-2025-03-10-012446-a
Завершена
1 076 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 380.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 380.00 UAH
Номер:
e9f470d4bb9c4bf7b8bf329db455e4e5
Внутрішній номер закупівлі:
24664786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-10-012446-a
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалишин Тарас Андрійович 380322582564 tender@lpnu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 076 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2025 16:50 - 15.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2025 16:50 - 18.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
18.03.2025 00:00 - 18.03.2025 16:37
Період завантаження договору:
24.03.2025 00:00 - 03.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 076 000.00 Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)