-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)
Оголошено тендер
1 076 000.00
UAH
Номер:
8cdab9cc1f6d425a9d707d3b1b318837
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-10-007402-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 076 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові вироби
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КПКВ:
2201160 Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Дата опублікування:
10.03.2025 12:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 076 000.00 UAH