-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби дезінсекційні та родентицидні, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2025-03-10-010963-a
Торги не відбулися
178 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 890.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 890.20 UAH
Номер:
b96d401df76341e88b1c9581eb645008
Внутрішній номер закупівлі:
24663115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-10-010963-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net https://ck.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
178 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2025 15:53 - 15.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2025 15:53 - 18.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
18.03.2025 00:00 - 19.03.2025 12:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 040.00 Засоби дезінсекційні та родентицидні, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція