• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби дезінсекційні та родентицидні, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція

Оголошено тендер

178 040.00 UAH
Номер: 5dd1fa1b38ee4db9bf5a20051f000a73
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-10-012407-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 178 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби дезінсекційні та родентицидні, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 10.03.2025 15:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума178 040.00 UAH