-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2025-03-10-005555-a
Завершена
85 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 425.00 UAH
Номер:
f658906a577a4f5fa01560cf2db47b5e
Внутрішній номер закупівлі:
24657783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-10-005555-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000435
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, місто Бережани, ВУЛ.БАНДЕРИ С., будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Савочка +380354821609 sport76@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2025 12:24 - 15.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2025 12:24 - 18.03.2025 10:00
Період кваліфікації:
18.03.2025 10:00 - 21.03.2025 11:40
Період завантаження договору:
27.03.2025 00:00 - 06.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 000.00 Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів