-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)
Оголошено тендер
85 000.00
UAH
Номер:
b31e560d964d47b8ad4be825daac924b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-10-006937-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000435
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, місто Бережани, ВУЛ.БАНДЕРИ С., будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000435
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, місто Бережани, ВУЛ.БАНДЕРИ С., будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 ««Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.03.2025 12:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу IV категорії складності (для одного пацієнта)
Кількість
100 послуга
Період постачання
(не задано)
Інтраопераційне дослідження
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Імуногістохімічні дослідження (1 маркер)
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Імуногістохімічні дослідження на визначення експресії PRAME
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національної служби здоров'я України
Сума85 000.00 UAH