-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (50-100) (код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-03-10-004897-a
Завершена
280 102.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 801.03 UAH
мін. крок: 1% або 2 801.03 UAH
Номер:
81a6e72437204484924ed3e8e85646ae
Внутрішній номер закупівлі:
24657077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-10-004897-a
Замовник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Макрицька +380637885975 nastya.sviridenko.91@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 102.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2025 11:55 - 15.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2025 11:55 - 18.03.2025 00:00
Аукціон:
18.03.2025 14:54 - 18.03.2025 15:23
Період кваліфікації:
18.03.2025 15:23 - 20.03.2025 11:14
Період завантаження договору:
26.03.2025 00:00 - 05.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 102.50 Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (50-100) (код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо)