-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (50-100) (код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо)
Оголошено тендер
280 102.50
UAH
Номер:
2929f480fb03421fa128fcda3e0d5b55
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-10-005623-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 102.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (50-100) (код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
10.03.2025 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 102.50 UAH