-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))
Тендер Prozorro UA-2025-03-10-001280-a
Завершена
18 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 90.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 90.00 UAH
Номер:
f895fba2c946488e84f7cbcd1d47b2a8
Внутрішній номер закупівлі:
24653485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-10-001280-a
Замовник:
ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315602
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, пров. Музейний, буд. 2-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Купчишина +380382794430 dogovir22@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15980000-1 Безалкогольні напоїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2025 09:48 - 15.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2025 09:48 - 18.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
18.03.2025 00:00 - 20.03.2025 10:36
Період завантаження договору:
26.03.2025 00:00 - 05.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 000.00 ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))