-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))
Оголошено тендер
18 000.00
UAH
Номер:
59dc15deadda4a3991d6d8853e3658f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-10-001295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315602
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, пров. Музейний, буд. 2-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315602
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, пров. Музейний, буд. 2-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))
Примітки:
Протокол УО № 19 від 10.03.2025
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
15980000-1 Безалкогольні напої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.03.2025 09:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума18 000.00 UAH