• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Екологічні вимоги

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування кран-маніпулятору ATLAS 240.2 Е (A3) - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Джерело фінансування: власні кошти

Торги не відбулися

453 525.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 270.00 UAH
Номер: 47e1e5e96ae1445891625e8796ad5045
Внутрішній номер закупівлі: 24647515
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-07-006022-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Inna Busyreva +380567319734 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 453 525.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.03.2025 12:34 - 12.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 07.03.2025 12:34 - 15.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴453 525.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування кран-маніпулятору ATLAS 240.2 Е (A3) - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника