-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування кран-маніпулятору ATLAS 240.2 Е (A3) - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-03-07-006022-a
Джерело фінансування: власні кошти
Торги не відбулися
453 525.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 270.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 270.00 UAH
Період оскарження:
07.03.2025 12:34 - 12.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.