-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2025-03-06-012293-a
Спирт етиловий
Завершена
60 405.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 604.06 UAH
мін. крок: 1% або 604.06 UAH
Номер:
45ff073dc0e04b69a640d74240922f54
Внутрішній номер закупівлі:
24638711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-06-012293-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Кладко +380487507623 oksana.kladko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 405.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.03.2025 16:12 - 14.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2025 16:12 - 17.03.2025 12:00
Період кваліфікації:
17.03.2025 12:00 - 20.03.2025 09:32
Період завантаження договору:
26.03.2025 00:00 - 05.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 405.50 33600000-6 Фармацевтична продукція