• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

64 633.89 UAH
Номер: 05d29d71b9b34ce1aa75927de98d54dd
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-06-014811-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 64 633.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 06.03.2025 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума64 633.89 UAH