-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з одержання, зберігання, обробки і видачі друкованої продукції (ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов'язані з друком)
Тендер Prozorro UA-2025-03-05-010600-a
Завершена
543 124.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 715.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 715.62 UAH
Номер:
1a8c0126c09d47e2a32d69120ce90317
Внутрішній номер закупівлі:
24621515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-05-010600-a
Замовник:
Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146305
-
Адреса:
61052, Україна, Харків, вул. Ярославська, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сакун Анна 380577258662 osvitaholod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
543 124.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2025 15:04 - 10.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2025 15:04 - 13.03.2025 10:00
Період кваліфікації:
13.03.2025 10:00 - 14.03.2025 12:51
Період завантаження договору:
20.03.2025 00:00 - 30.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴543 124.00 Послуги з одержання, зберігання, обробки і видачі друкованої продукції (ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов'язані з друком)