-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з одержання, зберігання, обробки і видачі друкованої продукції (ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов'язані з друком)
Оголошено тендер
543 124.00
UAH
Номер:
608ca80d2e2e4b26bd7f249136d3a15e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-05-004930-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146305
-
Адреса:
61052, Україна, Харків, вул. Ярославська, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146305
-
Адреса:
61052, Україна, Харків, вул. Ярославська, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
543 124.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з одержання, зберігання, обробки і видачі друкованої продукції (ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов'язані з друком)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.03.2025 10:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти бюджету Харківської міської територіальної громади
Сума543 124.00 UAH