-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Приладдя до тракторів
Тендер Prozorro UA-2025-03-05-006074-a
Завершена
206 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 060.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 060.00 UAH
Номер:
4830b0dc2a004796890e6fe780917eec
Внутрішній номер закупівлі:
24616793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-05-006074-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441250
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Боярка, вулиця Лісодослідна будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пелих Олена Олексіївна 380459835461 economic.blds@nubip.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
206 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2025 12:14 - 11.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2025 12:14 - 14.03.2025 10:00
Період кваліфікації:
14.03.2025 10:00 - 20.03.2025 15:44
Період завантаження договору:
26.03.2025 00:00 - 05.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴206 000.00 Приладдя до тракторів. Назва послуг кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. Подрібнювач Kansas-170 або еквівалент)