-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Приладдя до тракторів
Оголошено тендер
206 000.00
UAH
Номер:
dab472bbde7f4264b73f61feb5c8121d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-05-007337-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441250
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Боярка, вулиця Лісодослідна будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441250
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Боярка, вулиця Лісодослідна будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
206 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Приладдя до тракторів
Примітки:
"Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Категорія замовника: згідно частини 4 статті 2 пункту 3;"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
КПКВ:
2201160 Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.03.2025 11:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума206 000.00 UAH