-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт центрального входу МПК, приміщення презентаційної зали, сходової клітини, туалету та приміщення входу до ВДРАЦС Знам'янського міського Палацу культури
Тендер Prozorro UA-2018-09-06-000391-a
Торги не відбулися
410 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
Номер:
9d06c3eeb10042bea067408db9f582f0
Внутрішній номер закупівлі:
2461560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-06-000391-a
Замовник:
Відділ культури і туризму Знам'янського МВК
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762059
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Степаненко +380958474522 kultura_cbux.zn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 100.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2018 10:35 - 12.09.2018 10:27
Період прийому пропозицій:
06.09.2018 10:35 - 22.09.2018 10:27
Аукціон:
24.09.2018 12:29 - 24.09.2018 12:50
Період кваліфікації:
24.09.2018 12:50 - 01.10.2018 16:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт центрального входу МПК, приміщення презентаційної зали, сходової клітини, туалету та приміщення входу до ВДРАЦС Знам'янського міського Палацу культури
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, м.Знам'янка, вул.Михайла Грушевського,30
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НОВОБУДТЕХ"
Оскарження: 24.09.2018 12:50 - 09.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41268582
-
Контактна особа:
Людмила Тесцова +380992981028 novobudteh@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, м. Кропивницький, ВУЛИЦЯ АРСЕНІЯ ТАРКОВСЬКОГО, будинок 82
Оскарження: 24.09.2018 12:50 - 09.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
349 100.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.09.2018 10:24
Документи
5
Скарги
0
ТОВ Споруда 2017
Оскарження: 01.10.2018 16:38 - 12.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41188151
-
Контактна особа:
Вольнов Віталій Вікторович +380673880359 building2017@ukr.net
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, ВУЛИЦЯ ОЛЕГА МАЛИЦЬКОГО, будинок 42
Оскарження: 01.10.2018 16:38 - 12.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
401 097.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
401 097.00 UAH без ПДВ
Документи
16
Скарги
1