-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт центрального входу МПК, приміщення презентаційної зали, сходової клітини, туалету та приміщення входу до ВДРАЦС Знам'янського міського Палацу культури
Тендер Prozorro UA-2018-09-06-000391-a
Торги не відбулися
410 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
Період оскарження:
06.09.2018 10:35 - 18.09.2018 00:00
Вимога
Є відповідь
Подаємо вимогу на відхилення учасника ТОВ "СПОРУДА", як такого чия тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації закупівлі.
Номер:
6a5f1e254dea4072b8e98d17045349ab
Ідентифікатор запиту:
UA-2018-09-06-000391-a.c1
Назва:
Подаємо вимогу на відхилення учасника ТОВ "СПОРУДА", як такого чия тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації закупівлі.
Вимога:
Подаємо вимогу на відхилення учасника ТОВ "СПОРУДА", як такого чия тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації закупівлі, а саме: 1. Відсутній дозвіл на "кран на автобазі", який вказаний в довідці про обладнання. 2. Відсутня Інформаційна довідка (лист) довільної форми з інформацією про посадових осіб Учасника, уповноважених представляти інтереси під час проведення процедури закупівлі, а саме: підписувати документи тендерної пропозиції; підписувати договір закупівлі за результатами торгів. згідно додатку 2, табл. 2 п.п.1.1. 3. Відсутня довідка в довільній формі про наявність у Учасника документів з питань охорони праці у відповідності до чинного законодавства України п.п.9 п.1 розділу ІІІ.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
01.10.2018 12:48
Вирішення:
Розглянувши Вашу вимогу, тентерним комітетом було прийнято рішення відхилити тендерну пропозицію ТОВ "Споруда 2017" (протокол від 01 жовтня 2018 року №17).
Статус вимоги:
Задоволено