-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дріт в’язальний термічно оброблений 1,2 мм.
Тендер Prozorro UA-2025-03-04-008792-a
Завершена
119 111.11
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 595.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 595.56 UAH
Номер:
624ea626b24e49309ead158f40513a91
Внутрішній номер закупівлі:
24604460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-04-008792-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Юзва +380487056332 7099419@gmail.com https://teplo.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
119 111.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.03.2025 14:20 - 09.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2025 14:20 - 12.03.2025 10:00
Аукціон:
13.03.2025 11:48 - 13.03.2025 12:35
Період кваліфікації:
13.03.2025 12:35 - 17.04.2025 10:32
Період завантаження договору:
23.04.2025 00:00 - 03.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 111.11 Дріт в’язальний термічно оброблений 1,2 мм.