-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дріт в’язальний термічно оброблений 1,2 мм.
Оголошено тендер
142 933.33
UAH
Номер:
d494e4a623fa480bbc60d5956f7ee58e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-04-010680-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
142 933.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дріт в’язальний термічно оброблений 1,2 мм.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
04.03.2025 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дріт в'язальний термічно оброблений 1,2 мм.
Кількість
2 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума142 933.33 UAH