-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2025-03-04-002631-a
Поставка Товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника
Торги не відбулися
259 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 595.60 UAH
мін. крок: 1% або 2 595.60 UAH
Номер:
f44304c258de4b6eb03dd91dfcd0de0c
Внутрішній номер закупівлі:
24598297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-04-002631-a
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелена Олена Василівна 380679985664 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2025 10:17 - 09.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2025 10:17 - 12.03.2025 12:00
Проект договору:
Завантажити
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴259 560.00 Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування