• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

Оголошено тендер

259 560.00 UAH
Номер: 97785604824440389344c0106577cf28
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-12-006507-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Київтранспарксервіс"
Замовник: КП "Київтранспарксервіс"
Очікувана вартість: 259 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Примітки: Поставка Товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування: 12.02.2025 11:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Кількість 60 штука
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума259 560.00 UAH