-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком (за кодом ДК 021:2015- 35810000-5 Індивідуальне обмундирування; 35813000-6 - Військові шоломи)
Тендер Prozorro UA-2025-03-03-010808-a
Завершена
177 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e9492bbb72264546ad10d4666430e60e
Внутрішній номер закупівлі:
24593055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-03-010808-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44042825
-
Адреса:
08352, Україна, Київська область, село Вороньків, вулиця Паркова 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чмель Ганна Михайлівна +380931266850 zakupkavoronkiv@ukr.net https://voronkivska-sr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-02-06-011917-a
Очікувана вартість:
177 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком
Кількість
15 штука
Період постачання
03.03.2025 - 31.03.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Корнєєв Ілля Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3238110555
-
Контактна особа:
Корнєєв Ілля Сергійович 0679190840
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 131-Б, кв. 18
Ціна пропозиції
177 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2025 16:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8d206362ad046d98a8953186d96ac89
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-03-010808-a-c1
Постачальник:
ФОП Корнєєв Ілля Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3238110555
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 131-Б, кв. 18
Номер договору:
0303
Сума договору:
177 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком: 11 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
03.03.2025 00:00
Статус:
Виконаний