-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком (за кодом ДК 021:2015- 35810000-5 Індивідуальне обмундирування; 35813000-6 - Військові шоломи)
Оголошено тендер
177 000.00
UAH
Номер:
0ea8423af47e4350b9d7a75d0c0cd918
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-03-013778-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44042825
-
Адреса:
08352, Україна, Київська область, село Вороньків, вулиця Паркова 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44042825
-
Адреса:
08352, Україна, Київська область, село Вороньків, вулиця Паркова 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
177 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком (за кодом ДК 021:2015- 35810000-5 Індивідуальне обмундирування; 35813000-6 - Військові шоломи)
Примітки:
Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Виконавчим комітетом Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю товарів «Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком(за кодом ДК 021:2015- 35810000-5 Індивідуальне обмундирування; 35813000-6 - Військові шоломи)» з очікуваною вартістю 177 000 грн 00 коп. Ідентифікатор закупівлі - UA-2025-02-06-011917-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 14 лютого 2025 року внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (звіт про результати процедури https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2025-02-06-011917-a/print/report/pdf ) Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації до відміненої закупівлі. Сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, що була зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі. Обсяг закупівлі визначається на підставі рішення сесії № 1444-40-VIII від 27.01.2025 року за рахунок вільного залишку бюджетних коштів по загальному фонду бюджету на початок 2025 року збільшити в лютому 2025 року видатки місцевого бюджету по загальному фонду по КПКВК 0218240 «Заходи та роботи з територіальної оборони» КЕКВ 2210 в сумі 177 000,00 грн. для закупівлі шоломів для мобільних вогневих груп. Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі товарів «Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком(за кодом ДК 021:2015- 35810000-5 Індивідуальне обмундирування; 35813000-6 - Військові шоломи)», замовник укладає договір на загальну суму 177 000 грн 00 коп. (сто сімдесят сім тисяч гривень нуль копійок), без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.03.2025 16:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Розмір бюджетного призначення: 177 000, 00 грн, згідно з Рішенням сесії № 1444-40-VIII від 27.01.2025 року за рахунок вільного залишку бюджетних коштів по загальному фонду бюджету на початок 2025 року збільшити в лютому 2025 року видатки місцевого бюджету по загальному фонду по КПКВК 0218240 «Заходи та роботи з територіальної оборони» КЕКВ 2210 в сумі 177 000,00 грн. для закупівлі шоломів для мобільних вогневих груп, Лист-клопотання ДФ№1 Вороньківської СТГ від 21.01.2025 року №21/01/02 (вх. № 281/02-15 від 21.01.2025 р.). Джерело фінансування – місцевий бюджет Вороньківської сільської територіальної громади на 2025 рік.
-
Дата публікації:
03.03.2025 16:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Балістичний шолом FAST Helmet NIJ IIIA в комплекті з тактичними навушники та ліхтариком
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.03.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума177 000.00 UAH