• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

радіостанції носивні - 192 шт. (детальніше в додатку 6 ТД)

радіостанції носивні - 192 шт. (детальніше в додатку 6 ТД)

Завершена

1 367 769.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 839.00 UAH
Номер: 9d3b37fbdd5144b49395428e9732ecb0
Внутрішній номер закупівлі: 2459272
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-21-000590-b   
Замовник: Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
Контактна особа: Губаренко Вікторія +380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 367 769.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 839.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 41 033.00 UAH
Період уточнення: 21.08.2018 16:40 - 11.09.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2018 16:40 - 21.09.2018 19:00
Аукціон: 24.09.2018 14:46 - 24.09.2018 15:07
Період кваліфікації: 24.09.2018 15:07 - 27.09.2018 16:50
Період завантаження договору: 24.09.2018 15:07 - 14.10.2018 15:07

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
радіостанції носивні - 192 шт. (детальніше в додатку 6 ТД)
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 192 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 52520, Україна, Дніпропетровська обл., Синельникове, вул. Харківська, 1а; смт. Іларіонове На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ЕКСІМ"

Оскарження: 24.09.2018 15:07 - 08.10.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 335 744.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 335 744.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2018 16:50
Документи 29
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІНКО ГРУП"
Початкова пропозиція 1 362 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 362 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: ab2c0409ee4741f881e50da343a8841a
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-21-000590-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ЕКСІМ"
Номер договору: ПР/НХ-181110/НЮ
Сума договору: 1 335 744.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 10.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Договор.docx
p7s
sign.p7s