-
Відкриті торги
-
КЕП
радіостанції носивні - 192 шт. (детальніше в додатку 6 ТД)
радіостанції носивні - 192 шт. (детальніше в додатку 6 ТД)
1 335 744.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab2c0409ee4741f881e50da343a8841a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-21-000590-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ЕКСІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41104270
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ЕКСІМ" +380668308071 smarteksim@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04053, м.Київ, КУДРЯВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 3А, офіс 63
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Опис:
радіостанції носивні - 192 шт. (детальніше в додатку 6 ТД)
Номер договору:
ПР/НХ-181110/НЮ
Дата підписання:
10.10.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 335 744.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 335 744.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
радіостанції носивні - 192 шт. (детальніше в додатку 6 ТД)
Кількість
192 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
52520, Україна, Дніпропетровська обл., Синельникове, вул. Харківська, 1а; смт. Іларіонове
На карті