-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45454000-4 "Реконструкція"
Тендер Prozorro UA-2025-03-03-009335-a
Завершена
7 752 372.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 38 761.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 38 761.86 UAH
Номер:
00eb05cb88cc4e8489021a742f54b701
Внутрішній номер закупівлі:
24591671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-03-009335-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05494840
-
Адреса:
03179, Україна, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевченко Олексій Васильович 380443339161 kmkl7kmkl7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 752 372.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2025 15:44 - 15.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2025 15:44 - 18.03.2025 08:00
Період кваліфікації:
18.03.2025 08:00 - 20.03.2025 10:26
Період завантаження договору:
26.03.2025 00:00 - 05.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 752 372.00 Код ДК 021:2015 - 45454000-4 "Реконструкція"