• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 45454000-4 "Реконструкція"

Оголошено тендер

7 757 372.00 UAH
Номер: e3a7957f7bc94fa89f8b727fd9259903
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-28-013108-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 7 757 372.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 45454000-4 "Реконструкція"
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Дата опублікування: 28.02.2025 23:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 757 372.00 UAH