-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні (Щоквартальні продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-006401-a
Завершена
1 530 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 650.00 UAH
Номер:
7b55109ad9874555bb5d98d5320c436d
Внутрішній номер закупівлі:
24577129
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-28-006401-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаєр Олексій 380442899978 faer_kpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2025 13:09 - 08.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2025 13:09 - 11.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
11.03.2025 00:00 - 12.03.2025 12:57
Період завантаження договору:
18.03.2025 00:00 - 28.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 530 000.00 Продукти харчування та сушені продукти різні (Щоквартальні продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва)