• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукти харчування та сушені продукти різні (Щоквартальні продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва)

Оголошено тендер

1 530 000.00 UAH
Номер: 4c6556ffe60848d1b15d9d0123ff6774
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-28-007596-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
Очікувана вартість: 1 530 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукти харчування та сушені продукти різні (Щоквартальні продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ: 2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування: 28.02.2025 13:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 530 000.00 UAH