-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хімічні дезінфектори для басейну (код ДК 021:2015 -33631600-9- Антисептичні та дезінфекційні засоби)
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-006388-a
Завершена
204 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 041.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 041.00 UAH
Номер:
594a2e3c1827468986557e6efac06698
Внутрішній номер закупівлі:
24577125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-28-006388-a
Замовник:
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
×
-
Код ЄДРПОУ:
25908539
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, Стрілецька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прогонюк Сергій Володимирович 380676521139 zidan.psv.9179@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2025 13:52 - 05.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2025 13:52 - 08.03.2025 12:00
Період кваліфікації:
08.03.2025 12:00 - 10.03.2025 11:22
Період завантаження договору:
16.03.2025 00:00 - 26.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 100.00 Хімічні дезінфектори для басейну (код ДК 021:2015 -33631600-8- Антисептичні та дезінфекційні засоби)