• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хімічні дезінфектори для басейну (код ДК 021:2015 -33631600-9- Антисептичні та дезінфекційні засоби)

Оголошено тендер

204 100.00 UAH
Номер: 3c41cb0001774d329da8fa00e5c13ab6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-28-007906-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
Замовник: Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
Очікувана вартість: 204 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хімічні дезінфектори для басейну (код ДК 021:2015 -33631600-9- Антисептичні та дезінфекційні засоби)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.02.2025 13:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума204 100.00 UAH