-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-002215-a
Торги не відбулися
255 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 275.00 UAH
Номер:
fb5c3ad015aa4355aad9bc4e72b864e0
Внутрішній номер закупівлі:
24572936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-28-002215-a
Замовник:
Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37829297
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Матвійчука Юліана 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербак Альона Олександрівна +380532510249 pl-buh@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2025 10:26 - 05.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2025 10:26 - 08.03.2025 10:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
714846789d9a4750866a26a8eff9559a
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
уточнення даних
Період оскарження:
03.03.2025 09:48 - 14.03.2025 00:00
Дата опублікування:
03.03.2025 09:48
Дата виконання:
14.03.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴255 000.00 Заправка та відновлення картриджів принтерів