• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів

Оголошено тендер

255 000.00 UAH
Номер: ec4ad33b49fb4e87abf271bc99b69a1b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-27-014340-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області
Замовник: Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області
Очікувана вартість: 255 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
КЕКВ: 2000 Поточні видатки
КЕКВ: 2200 Використання товарів і послуг
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.02.2025 16:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Заправка картриджів принтерів:HP LJ CE285A, HP85A, Canon 725, тонер-картридж OKI MB472 на 3000 копій, тонер-картридж OKI MB472 на 7000 копій, HP Q2612A, HP 12А, Canon 703, HP CE278A, Canon 728, Xerox Phaser 3020/WC3025 (106R02773), HP CP1025
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 331 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Відновлення картриджів принтерів в т.ч.:HP LJ CE285A, HP85A, Canon 725, HP Q2612A, HP 12А, Canon 703, HP CE278A, Canon 728, Xerox Phaser 3020/WC3025 (106R02773), HP CP1025, драм-юніт OKI MB472
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 103 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описпісляоплата
Сума255 000.00 UAH