-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливний котел Marten Industrial-T 150 кВт (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-000951-a
Завершена
187 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 870.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 870.00 UAH
Номер:
bddde4e96fbf40b4b54b8f5571b4f07c
Внутрішній номер закупівлі:
24571678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-28-000951-a
Замовник:
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43492296
-
Адреса:
64122, Україна, Харківська область, село Олексіївка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Горбаченко +380994881863 gorbachenko1982@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44621200-1 КотлиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.02.2025 09:29 - 07.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2025 09:29 - 10.03.2025 10:00
Період кваліфікації:
10.03.2025 10:00 - 10.03.2025 14:55
Період завантаження договору:
16.03.2025 00:00 - 26.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 000.00 Твердопаливний котел Marten Industrial-T 150 кВт (або еквівалент)