• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Твердопаливний котел Marten Industrial-T 150 кВт (або еквівалент)

Оголошено тендер

187 000.00 UAH
Номер: f6e6e9436b6f4da8a79a9679d41d4c27
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-28-000204-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОЛЕКСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 187 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Твердопаливний котел Marten Industrial-T 150 кВт (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44621200-1 Котли
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.02.2025 08:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума187 000.00 UAH